Srpen 2009

Pořád stejně

30. srpna 2009 v 21:33 Zaprášené hračičky včerejška
...jenom o něco hůř.

Ale proč bych toho měl nechat teď, když mi to tak příšerně leze na nervy
...viď

Pořád lítam v tom samym problému, jenom si ho uvědomuju hloubš. Jenom o něm ví víc lidí.

A už se tolik netěšim na novej život. Čim dál víc se bojim. Co kdyby mě pokousal..? Bu bu bu !!

Ale to je jedno. Důležitý je, že sem zase skvěle zamilovaná. Ach. Ano. Všechno je vlastně předokonalé.

Sex in da Nymburk

25. srpna 2009 v 21:04 Zaprášené hračičky včerejška
Takže sem pro jednou opustila své lože a komunikaci s Perničkem a vyrazila překvapovat do Nymburku.
Je tomu totiž již půl roku co sem se ocitla v Tomášově láskyplném náručí. A on nemůže bejt nikde jinde než na soustředění.
Akorát mě začíná unavoat pořád myslet na Něj, myslet na to žě bych neměla myslet na Něj a myslet na to že už na Něj myslet nebudu.
Hmmm jak byl ten výraz, duševni děvka nebo něco v tom duchu?
Ano, tak přesně si připadam.

No.. a dál? Měla sem moc dobrý kafe, moc dobrej sex a moc dobře sem si popovídala s Kačkou.
Tim se myslí asi třičtvrtěhodinová výměna informací která mě vyčerpala k smrti.

Mam ráda Nymburk.

totally Down

17. srpna 2009 v 23:11
Nevim jak dlouho ..kolik dní.. ještě vydržim čekat

"emoce. nedaj se vylejt, nedaj se vyblejt."

Všechno se ve mě míchá a vře, ale to co mam na srdci patří jenom jednomu, kterej poslední dny vůbec neni k zastižení. Nedokážu odhadnout kolik dní. Přijde mi to jako věčnost. Stejně vim, že je to naprosto k ničemu a nic se nezmění. Jenom to ze sebe potřebuju dostat.

A ten druhej asi sám věděl, že když odjede tak nestrčim veškerej svůj cit a vášeň do šuplíku a nebudu v poklidu čekat až se vrátí na dva dny aby mohl zase odjet. Jedinou útěchou mi může bejt, že je na tom určitě stejně až na to, že se neválí v posteli, nenudí se a nemá na to čas myslet.
A stejně mi to nepomůže.

Jenom tak pro radost

15. srpna 2009 v 12:24 Zaprášené hračičky včerejška
45,5 kg
15,3 % tuku

Od rána sem snědla čokoládovej termix a čokoládovou palačinku, vypila čistící čaj.
Chystam se na Antoniovu oslavu v luxusní pizzerce a moc se těšim.

Mám vás ráda :D Pusu! :D

Tak teď už toho mam tak akorát dost

13. srpna 2009 v 11:48 Zaprášené hračičky včerejška
Nejsem mikrolvnka !
Takže trenérka mi vzkazuje, že jestli se opovážim zhubnout na 45kg a míň vykrmí mě.
Bezva.
Nevim jestli já sem tak neschopná, ale nějak asi neumim zároveň nemít víc než 45 a přitom nemít míň než 45 ani samotnejch přesnejch 45. Ta ženská už neví co po mě chce.
Takže se asi mam jit třeba zabit :D

Z okraje.
To co se doktorům nejdřív jevilo jako Hnisavá angína, potom jako Mononukleoza a potom jako jasná Angína...... byla Mononukleóza.
Takže opět ležim doma, každejch 12hodin se nažeru a spolknu prášek, koukam na stupidní filmy, za chvíli dokoukam Big bang theory, Kačka zejtra odjede na soustředění, Tomáš pozejtří.

A exTomáš sedí někde na Chodově a čeká na Madonnu.

Teď sem si její jméno zadala do googlu abych se ujistila, že má opravdu dvě "mm".

Skvělé.

Jako by všechno ztrácelo smysl

10. srpna 2009 v 15:17 Zaprášené hračičky včerejška
Přestože věc co ve mě vyvolává snad nejlepší pocit spokojenosti je pohled na váhu a to v případě, že sou čísla menší než minule, už mě tolik netrápí když se zase vrátily. Vim, že je to přejde. Že tam zase za pár dní nebo třeba hodin budou místo šestek pětky.
Co mi prolítlo hlavou před pár minutama? Hm. Víc. Žádná čokoládička nebude.
Ano nižší čísla většinou oslavim něčim dobrym. Občas se vážim jenom abych posoudila jestli si něco dobrýho zasloužim.
Zajímavej systém. Taky vám přijde... tak jakoby... k ničemu?

Nejlepší co sem za posledních 24+15 hodin udělala je, že sem se snad poprví udržela.
Měla sem takovou chuť se prostě sebrat, sníst spoustu čokolády, piškotů.. možná bych i vyndala z mrazáku zmrzlinu. A pak sem si vzpmněla na svůj poslední (navíc zcela neúspěšnej) trip k záchodu. Černou díru mojí sebekontroly. A na slova "Je to nepřirozený. Sežralas ho, tak ho tam nech!".
K tomu sem připočetla to, že je půlnoc a spokojila sem se s kakaem a lučinou.
Nevim kolik má Lučina kalorií, protože to na ní ani neni napsaný. S tim si vystačim. Na kakau sem je přečíst nestihla protože sem krabici obrátila v rukou moc rychle. Zcela záměrně. Ještě sem si na cestu dala jednoho indiálnka... pamatuju si že má nějakejch 38...možná ani to ne.. a stejně mi nechutnal.

A proč tedy setrvávat v zaryté zatrpklosti nad vlastnim osudem? Nemam nic lepšího na práci !!
Zkuste si kurva strávit půlku prázdnin čučenim na stupidní filmy, viděla sem jich asi třicet. Zkuste zírat do zdi, nebo si číst! Možná si spíš pujdu vzít ten prášek na spaní po kterym zalehnu a je ode mě na pěknejch pár hodin pokoj.
Nenávidim sebe, svojí váhu a ty sračky který si cpu..

Hnis a breberky

4. srpna 2009 v 19:27 | Věčně nemocná |  Zaprášené hračičky včerejška
Takže.
Určitě jste si všimli, že sem nic nenapsala. Aspoň někdo. Aspoň JÁ. Já sem si toho třeba všimla.
Nenapsala sem zhola nic a to přesně od chvíle pár dní po soustředění, což je sakra dlouho.

Mezi tim sem stihla neodjet do Kácova, neodjet do Říček, odjet do Odlochovic po vzoru výletu "Prakticky přesně před rokem", protrpět nejbolestivější menstrulaci života (Áááá bože! Tělo se trhá na kusy! V záchodový míse spousta krve a kusy sliznice!! ...pánové prominou, dívky jsou zvyklé..), onemosnět velice ale veeelice hnisavou angínou, odjet na Sázava fest, vrátit se se zánětem močáku, na dva dny se z něj vyléčit a pozooor, už sme v dnešku - Zánět se ozval znova :D
Asi to nemá smysl do podrobna vyličovat. Zkuste si představit místo moči krev a k tomu náležitou bolest. Naprosto stačí.

Dneska mě s tim taky Tomáš a Mamuš donutili jet do Motola. Pani doktorka trpěla představou, že sem mimoděložně těhotná. A mě bylo divný proč mi jezdí stetoskopem i po břiše :D Evidentně měla taky problém se k tomuto a s tím spojeným tématům vyjadřovat. "Takže přítel ať je teď mimo." rozuměj - Dokud se ve mě bude šťourat jakoukoli částí těla, neuzrdavim se. "A do budoucna se potom vždycky dojdi vymočit aby si ze sebe dostala nečistoty a všechny případný breberky." :D asi si všichni dovedeme představit, který breberky myslela :D ale to už je na mě fakt moc :D :D :D

Jinak ještě třeba strušně k tomu fesťáku. Lístek - 800Kč ... táta a Tomáš po 600Kč. Doba pobytu - 2dny jelikož sme přijeli až na druhej den. Slyšela sem Mobyho, Indyho a Wiche, Ztracenýho a pak takový tajtrlíky s bubnama, Na stojáka a pantomimní divadlo - Squadra sua - Absolutně můžu jenom doporučit !!!
Potkala sem Janka, což je pro mě opět nezapomenutelný :D Potkat se na tak velkym festu a to tak, že si de k Bětce poprosit o cigáro a pak si mě teprv všimne...
No a v sobotu sem utekla už kolem osmý k Betince domů kvůli již výše zmíněnému zánětu takže třeba takový Chinaski sem úspěšně poslouchala z okna... fakt paráda.

Hodila bych vám sem fotky mýho aktuálně úplně největšího zlatíčka, toho mýho trdýlka Donatelky. Tý šestitýdení kočičky, ale asi mi nejde výměnnej disk.... takže někdy později.

Jinak dneska sem se teprv měla vracet z Kácova. HURÁÁÁ..